Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zawartość ludarek

Znaleziono 1 napisanych przez ludarek (Wyszukiwanie ograniczone z 28-maj 17)


Według typu zawartości

Zobacz tego użytkownika

Sortuj według                Porządek  

#3194 "Aby wyskoczyć potrzeba najpierw kucnąć"

Napisany przez ludarek na 4 marzec 2016 - 19:39 w Portfel SII

witam

chciałbym przedstawic propozycje do portfela SII spólki kopex . Spółki przez wielu uznanej za bankruta nie mniej jednak jest spółką mającą wieloletnie tradycje w kraju i zagranicą jak również swój "Brand". 

W niedalekiej przeszłosci spólka opublikowała ogromną stratę w wysokosci 500 mln złotych. Dla przedsiębiorstwa wartego 2 miliardy jest to suma niebagatelna, natomiast uwarzam że spółka została podstawiona pod scianą i została na niej wymuszona restrukturyzacja, kolejnym plusem jest zmiana prezesa i dyrektora finansowego (moim zdaniem ludzie ci negatywnie wpływali na restrukturyzacje spółki).

Dodam jeszcze że spólka jest łakomym kąskiem dla konkurencyjnego Famuru który 2 lata temu oferował 2 akcje za jedną kopexu (czyli przy obecnym kursie ponad 3 pln)

Reasumując giełda nie lubi  niepewnosci (dyskontuje zle lub dobre wiadomosci) i jezeli w pierwszym półroczu powstanie polska grupa górnicza firma otrzyma nowe zlecenia i wejdzie w ścieżkę wzrostów przychodu i zysku (oczywiscie po dobrze przeprowadzonej restrukturyzacji ) 

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie